Nejvýhodnější devizové obchodování...

Veškeré devizové obchody včetně úhrad do zahraničí
a inkas ze zahraničí provádíme ZDARMA BEZ POPLATKU.

Více zde!

Platby do zahraničí a inkasa ze zahraničí ZDARMA!

 Devizové obchodování prostřednictvím společnosti Exchange s.r.o. umožňuje klientům zasílat platby do zahraničí nebo přijímat úhrady ze zahraničí zcela zdarma, přičemž veškeré poplatky za tyto operace jsou k tíži společnosti Exchange.

Základní podmínkou, aby bylo možné devizový obchod realizovat bez poplatků, je objem devizového obchodu převyšující kurzovou hodnotu 100 000 Kč.

Menší objemy konverze cizí měny je možné zrealizovat bez poplatků jen za podmínky, že úhrada Kč je realizována v rámci účtu vedeného u některé české banky a úhrada cizí měny je realizována mezi účty vedenými v Komerční bance.

Poplatkem se rozumí poplatek za realizaci transakce, tj. poplatek za příchozí platbu na účet a za odchozí platbu z účtu společnosti Exchange. Nevztahuje se na poplatky, které banka odesílatele platby účtuje odesílateli za odchozí platbu ani na poplatky, které banka příjemce účtuje příjemci za připsání platby na jeho účet.

Vybrané nadstandardní služby jsou zpoplatněny bez ohledu na objem devizového obchodu. Týká se o především poplatku za zaslání SWIFT zprávy příjemci zahraniční platby a expresní platbu. Seznam všech poplatků a způsobu jejich účtování je uveden ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Porovnejte si aktuální kurzy banka a směnáren

Okamžité srovnání aktuálních kurzů naleznete na našem partnerském webu:
Kolik.cz - Spočítejte si, kolik ušetříte!

Výhody devizového obchodování

1) Pro platby v objemu nižším než 100 000,- Kč účtujeme poplatek dle Všeobecných obchodník podmínek.
2) U vybraných bank v rámci celé ČR.

 

VIP karty

Úvod | Kurzovní lístek | Podmínky obchodování | Slovníček pojmů | Kontakt